DEMO Days

robot AMR Bosch Rexroth przy pracy
16-19 KWIETNIA 2024

ACTIVE SHUTTLE BOSCH REXROTH DEMO DAYS

Zapraszamy na „DEMO DAYS z autonomicznym robotem mobilnym Active Shuttle” – wyjątkowe wydarzenie, które zaplanowaliśmy w dniach 16-19 kwietnia 2024 w godzinach 10.00-14.00 w siedzibie Automationstechnik w Krakowie.

To unikalna okazja do zapoznania się z innowacyjnym rozwiązaniem – autonomicznym robotem mobilnym AGV ACTIVE Shuttle Bosch Rexroth.

Podczas wizyty w Automationstechnik będziecie mieli Państwo możliwość obejrzenia na żywo jak autonomiczny robot mobilny AGV działa w naszym zakładzie produkcyjnym. Pozwoli to lepiej zrozumieć, jak stosowanie tego typu technologii powoduje zwiększanie konkurencyjności zakładów produkcyjnych i magazynów, wzrost wydajności procesów produkcyjnych oraz redukcję kosztów operacyjnych.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zapoznaniem się z autonomicznym robotem mobilnym Active Shuttle prosimy o rejestrację poprzez poniższy formularz – skontaktujemy się z Państwem w celu umówienia dogodnego terminu wizyty:

INTRALOGISTYKA 4.0

Automatyzuj procesy intralogistyczne z Automationstechnik

Coraz bardziej zindywidualizowane produkty, większa różnorodność komponentów, zmieniająca się wielkość produkcji – funkcjonowanie na konkurencyjnych rynkach oznacza rosnącą presję również w intralogistyce.

Autonomiczne roboty mobilne Active Shuttle są niezwykle wartościowym rozwiązaniem w doskonaleniu procesów logistycznych.

Automatyzują i standaryzują wewnętrzny przepływ materiałów i towarów, zapewniając niezbędną elastyczność i przejrzyste funkcjonowanie. Są łatwo i szybko wdrażane bez konieczności dostosowywania istniejącej infrastruktury zakładowej.

 

Pobierz Broszurę Active Shuttle Bosch Rexroth

Robot AMR Bosch Rexroth

KONTAKT

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z naszym Zespołem!

Telefon

690 482 937

    DEMO DAYS z autonomicznym robotem mobilnym Active Shuttle

    16-19 kwietnia 2024

    Weź udział w naszym wydarzeniu i zapoznaj się z innowacyjnymi rozwiązaniami! Zapisz się wypełniając krótki formularz kontaktowy.