DEMO DAYS z robotem mobilnym Active Shuttle Bosch Rexroth

Paweł Kołodziej | 5 kwietnia, 2024
Aktualności

DEMO DAYS z robotem mobilnym Active Shuttle Bosch Rexroth

W dniach 16-19 kwietnia 2024 w siedzibie Automationstechnik w Krakowie odbyły się „DEMO DAYS z autonomicznym robotem mobilnym Active Shuttle Bosch Rexroth”.

Była to unikalna okazja do zapoznania się z innowacyjnym rozwiązaniem – autonomicznym robotem mobilnym AMR ACTIVE Shuttle Bosch Rexroth.

 

Coraz bardziej zindywidualizowane produkty, większa różnorodność komponentów, zmieniająca się wielkość produkcji – funkcjonowanie na konkurencyjnych rynkach oznacza rosnącą presję również w intralogistyce.
Autonomiczne roboty mobilne Active Shuttle są niezwykle wartościowym rozwiązaniem w doskonaleniu procesów logistycznych. Automatyzują i standaryzują wewnętrzny przepływ materiałów i towarów, zapewniając niezbędną elastyczność i przejrzyste funkcjonowanie. Są łatwo i szybko wdrażane bez konieczności dostosowywania istniejącej infrastruktury zakładowej.

Podczas wizyty w Automationstechnik odwiedzający mieli możliwość obejrzenia na żywo jak autonomiczny robot mobilny AMR działa w środowisku produkcyjnym. Wydarzenia tego typu z pewnością pozwalają lepiej zrozumieć, jak stosowanie tego typu technologii powoduje zwiększanie konkurencyjności zakładów produkcyjnych i magazynów, wzrost wydajności procesów produkcyjnych oraz redukcję kosztów operacyjnych.

 

Paweł Kołodziej
Marketing Manager w Automationstechnik.